درباره ما

درباره ما بیشتر بدانید

با مشاوران ما بیشتر آشنا شوید

درباره موسسه حقوقی افق روشن سرباز

وظیفه عمومی از جمله موضوعاتی است که بدلیل فراگیر بودن آن در تمامی خانواده ها از جمله عوامل دغدغه آنان محسوب می شود ،تغییرات مکرر در قوانین و مقررات وظیفه عمومی، دسترسی نداشتن عموم مردم به کارشناسان وظیفه عمومی، ممانعت سازمان وظیفه عمومی ناجا از تردد راحت مراجعه کنندگان به آن سازمان از جمله دلایلی است که ایجاد مراکز مشاوره در این خصوص را اجتناب ناپذیر می کند.

ایرانیان مقیم خارج از کشور برای دریافت اوراق هویتی در مواقع ازدواج، طلاق ، تولد ، فوت و همچنین تعویض گذرنامه ، شناسنامه ، کارت ملی و صدور وکالتنامه نیازمند مراجعه به نمایندگی های ایران در کشورهای محل اقامت هستند که با توجه به سامانه های مورد استفاده توسط سفارت یا کنسولگری های وابسته به وزارت امور خارجه سبب بروز مشکلاتی در تعیین زمان حضور یا اقدامات اداری می شود برای کاهش مشکلات هموطنان ساکن خارج از کشور دپارتمان امور کنسولی ایجاد شده است.

احقاق حق در محاکم قضایی و استفاده مناسب از قوانین و مقرراتی که در گذر زمان دستخوش تغییرات شده لیکن در شرایط فعلی قابل استناد است مشاوره با کارشناسان حقوقی را اجتناب ناپذیر کرده است. به همین دلیل تلاش گردیده تا وکلای مجرب و توانمندی در موسسه بکارگیری شوند تا پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان باشند.

مشاوران ما

سرهنگ بازنشسته محمدرضا اکبرحلوایی

سرهنگ بازنشسته علیرضا رضوی

سرهنگ بازنشسته علی هروی

سرهنگ بازنشسته دکتر مهرداد احمدی

سرهنگ بازنشسته اسدالله وحدت زاده

نوشتن دیدگاه

ارسال