این متن عینا از سایت شخصی جناب سرهنگ محمد رضا اکبرحلوایی؛

معاون سابق مشمولان و امور معافیتهای سازمان وظیفه عمومی ناجا

به نشانی www.akbarhalvaei.ir  برداشت شده است

 

بخش دوم : 

– موسسه حقوقی افق روشن سرباز:

        این  موسسه  که از سال 93   تشکیل  شده  در سه حوزه  سربازی ( با حضور            معاونین و مدیران سابق سازمان)،

دانش آموزی ( با حضور معاون سابق دفتر برنامه ریزی آموزش متوسطه وزارت              آموزش و پرورش)

و حوادث و دیه  تصادفات با حضور وکلای مربوط به صورت تخصصی و انحصاری         فعالیت دارد

  که بزودی دپارتمان کنسولی نیز با حضور یکی از مدیران سابق وزارت امور                خارجه  راه اندازی خواهد شد . 

         ارائه مشاوره تخصصی به مشمولان و خانواده های آنان خصوصا در مواردی که همکاران شما به دلیل  نا آگاهی از مقررات  ، مشاوره اشتباه  می دهند  هدایتگر مردم  برای  احقاق  حقوق  آنان  است . در این  دپارتمان بعضا مشمولان خارج از کشور و بسیار به ندرت مشمولان داخل کشور و خانواده های آنان که ً تمایلی به تحمل  بی احترامی از سوی برخی کارکنان وظیفه عمومی ندارند به ما وکالت میدهند تا  پیگیر کارهایشان باشیم. 

        این تعامل سبب شده تا  اشرافیت مناسبی بر عملکرد و اشکالات سازمان  تحت مدیریت جنابعالی داشته باشم که چون گوش شنوا و عزم جدی  برای اصلاح  نمی یابم  گاه در مصاحبه ها ، مقالات و یادداشت ها اشکالات را منعکس می نمایم تا شاید حرکتی برای اصلاح صورت گیرد .

         از آنجا که چه در زمان اشتغال و چه پس از آن اعتقادی به انجام کار خلاف            نداشتیم و با اقدامات غیر قانونی به شدت مخالفیم و حتی  بنا نداشته و نداریم که  راهنمایی متقلبانه  به مراجعه کنندگان ارائه دهیم ، موسسه خود را ( هرچند که در حال حاضر فقط  30 درصد فعالیت آن در حوزه سربازی است ) در نزدیکی  آن سازمان قرار دادیم تا به همه اعلام کنیم فعالیت سالمی را در این حوزه دنبال می کنیم . 

        از نظر آشنایی و تسلط به مقررات وظیفه عمومی ، ادعای ملموس و قابل اثبات دارم که در صورت تمایل می توانید دانایی من و همکارانم را با تمامی کارکنان  وظیفه عمومی- به هر نحوی که شما تشخیص بدهید در محک آزمایش قرار دهید  ، که یقینا  در مراتب بالاتری قرار خواهیم گرفت ً

        در کنار فعالیت های اقتصادی ذکر شده که عمل ذاتی بخش خصوصی است ، در زمینه توجیه و آموزش همگانی مشمولان  و خانواده های  آنان از طریق فضای مجازی در قالب فیلم و نوشته  فعالیت  داریم  که  می توانید صفحه ما در اینستاگرام را به آدرس ofoghroshanesarbaz  مشاهده فرمائید .

       همچنین مجموعه همایش هایی با عنوان  “ظرفیت های قانون وظیفه عمومی “ را در دانشگاهها و مراکز آموزشی برنامه ریزی کرده بودیم که متاسفانه پس از برگزاری اولین همایش در دانشگاه تهران ، شیوع کرونا مانع از ادامه آن شد .     

  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار + هشت =