افشین پیروانی در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران که از ساعت 17 در کمپ تیم‌های ملی آغاز شده است درباره مشکل خروج از کشور برخی بازیکنان تیم ملی پیش از سفر به هند اظهار کرد: خوشحالیم که در حال حاضر مشکلی نیست؛ هر چند بحث‌های مالیاتی و سربازی مطرح است اما ممنوعیت‌ها در دست ما نیست. دو، سه بازیکن مشکل داشتند که به طور مثال می‌توان به سیدجلال حسینی اشاره کرد اما اجازه دهید نام این بازیکنان را نبریم.

وی ادامه داد: همواره مشکلات باشگاهی و مالیاتی وجود داشته است اما ما تلاش‌مان را خواهیم کرد تا بتوانیم بازیکنان را بدون هیچ گونه مشکلی از کشور خارج کنیم.

وی درباره حل شدن مشکل بازیکنان تیم المپیک در حالی که این بازیکنان غالبا سرباز هستند نیز گفت: خب شاید آنها قوی‌تر کار می‌کنند اما ما نیز تلاش‌مان را خواهیم کرد. آقای کاشانی به شخصه در این مسئله به صورت مستقیم ورود می‌کند و از قدرت سیاسی خود استفاده می‌کند. من قدرت ورزشی دارم و امیدوارم که دوستان به خاطر تیم ملی به ما کمک کنند.

مدیر ورزشی تیم ملی فوتبال ایران درباره برنامه‌های تیم ملی پس از دیدار مقابل هند نیز بیان کرد: بعد از بازی با هند برای گرفتن ویزای بازی با گوام یک روز در دوبی خواهیم بود و بعد از آن بازی با عمان را پیش رو داریم. احتمالا یک اردوی یک هفته‌ای را در کشوری همچون امارات داشته باشیم و امارات از گزینه‌های اصلی ماست. آنها از نظر امکانات و زمین شرایط خوبی دارند.

پیروانی ادامه داد: از فدراسیون، کمپ‌های تیم‌های ملی و مسئولان استادیوم آزادی تشکر می‌کنم. همه تلاش‌شان را می‌کنند اما ما تفکرمان و رفتارمان باید جهانی باشد. ما دو روز دیگر تیم المپیک را داریم که باید رقابت‌های حساسی را پشت سر بگذارد. ما برای آنها ارزوی موفقیت می‌کنیم و امیدواریم که ورزش کشور کسب مدال کند. در نهایت هم به دنبال این هستیم که تعاملی ایجاد شود که در نهایت رفاقت همدلی و حمایت پیش بیاید.

منبع:سایت ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =