سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد که مشمولان غایب دارای بیش از هشت سال غیبت که متقاضی بهره‌مندی از طرح جریمه مشمولان غایب هستند، فقط تا پایان دی ماه فرصت دارند تا درخواست خود را در دفاتر پلیس +10 ثبت کنند.

 سازمان وظیفه عمومی ناجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: وضعیت مشمولان غایبی که در مرحله اول طرح ثبت نام کرده‌اند و به دلایلی پیگیر درخواست خود نشده‌اند، به منزله انصراف از درخواست تلقی می‌شود و چنانچه مجددا خواستار بهره‌مندی از این طرح هستند به دلیل اینکه امکان تمدید تاریخ مزبور وجود ندارد باید تا قبل از پایان دی ماه با مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10 ) ضمن ارائه درخواست عدم انصراف نسبت به پرداخت مبلغ جریمه مشخص شده اقدام کنند.

در این اطلاعیه تاکید شده است: این دسته از افراد چنانچه تا پایان دی ماه نیز نسبت به پرداخت مبالغ جریمه خود اقدام نکنند، به منزله انصراف قطعی تلقی شده واز سوی سازمان تعیین تکلیف خدمتی می‌شوند.

بر اساس اعلام سازمان وظیفه عمومی ناجا، اطلاع رسانی لازم به متقاضیان در مدت زمان اقدام از طریق سامانه پیامک صورت می‌پذیرد و نیازی به مراجعه حضوری به این سازمان نیست.

مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست عبارتند از اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی مشمول، اصل و کپی آخرین مدرک تحصیلی و اصل و کپی شناسنامه همسر و فرزند در صورتی که متقاضیان متاهل بوده و دارای فرزندند باید به هنگام مراجعه به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+10) برای ثبت درخواست این مدارک را به همراه داشته و ارائه کنند.

منبع: سایت ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − 5 =