ازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید، خیلی دوست دارم نیم فصل دوم رقابت‌ها هم در تراکتور بمانم ولی باید مدیران دو باشگاه در خصوص وضعیتم تصمیم گیری کنند.

“سامان نریمان جهان” در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه آذربایجان‌شرقی، در خصوص دیدار با سیاه‌جامگان که به تساوی بدون گل دو تیم انجامید، گفت: بازی خوبی انجام دادیم، موقعیت‌های زیادی داشتیم و می‌توانستیم به راحتی حریف را شکست دهیم که بدشانسی آوردیم.

وی افزود: حریف به طور کامل دفاعی بازی کرد و روی ضد حملات برنامه ریزی کرده بود که همین بازی بسته‌شان، ما را با مشکل مواجه کرد.

نریمان جهان در خصوص مشکلات مالی باشگاه، گفت: نمی‌توانم در خصوص مشکلات مالی حرفی بزنم. به هر حال برای موفقیت یک تیم فراهم بودن تمامی شرایط ضروری است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تراکتور مشکل فنی هم دارد، گفت: بازهم نمی‌توانم در این خصوص نظر دهم. من بازیکن هستم و تمام تلاشم را انجام می‌دهم، حتی اگر روی نیمکت هم بنشینم، بازهم اعتراضی نمی‌کنم.

نریمان جهان ادامه داد: با تیم‌های بالای جدولی فاصله‌مان زیاد شده و سخت است بتوانیم به جمع مدعیان اضافه شویم.

این بازیکن تراکتورسازی در رابطه با وضعیت سربازیش، خاطرنشان کرد: مدت کمی از خدمت سربازی‌ام باقی مانده و سپس با گسترش فولاد قرار داد دارم.

منبع: سایت ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =