بر اساس تصمیم سازمان تربیت بدنی نیروهای مسلح، از بین نیما و نوشاد عالمیان یک نفر همراه با پوریا عمرانی به عنوان دو بازیکن سرباز در رقابت‌های لیگ برتر تنیس روی میز در تیم رعد خاتم‌الانبیا حضور پیدا می‌کند.Amir kholoosi-4-11.JPG

داریوش ضرغام‌پور در گفت‌وگو با ایسنا درباره آخرین وضعیت بازیکنان سرباز لیگ تنیس روی میز ایران اظهار کرد: پس از جلسه‌ای که من و سرپرست فدراسیون با سردار باران چشمه و مسئولان تیم رعد داشتیم مقرر شد تا سه بازیکن سرباز لیگ تنیس روی میز در اختیار این تیم قرار گیرند.

 او ادامه داد: بعد از این جلسه مصوب شد نیما و نوشاد عالمیان همراه با پوریا عمرانی در تیم رعد به عنوان بازیکنان سرباز حضور داشته باشند اما به این دلیل که بر اساس آیین‌نامه لیگ تنیس روی میز نفر اول و دوم تیم ملی نمی‌توانند در یک تیم لیگ برتری حضور داشته باشند قرار است از بین برادران عالمیان، یکی از تیم رعد جدا شود.

رییس سازمان لیگ تنیس روی میز ایران با بیان این که ما در مورد بازیکنان سرباز تابع قانون هستیم، گفت:‌ ما هرآن چه قانون به آن اشاره دارد را قبول داریم و بر همین اساس هم مقرر شد تا بازیکنان سرباز در تیم رعد به عنوان یک تیم نظامی حضور داشته باشند.

ضرغام‌پور در مورد آخرین وضعیت تیم‌های حاضر در لیگ برتر تنیس روی میز نیز اظهار کرد: روز دوشنبه یازده آبان‌ جلسه قرعه‌کشی تیم‌های لیگ انجام خواهد شد و فکر می‌کنم ظرف دو یا سه هفته بعد از قرعه‌کشی رقابت‌های لیگ نیز آغاز شود.

او در مورد تعداد تیم‌های حاضر در لیگ نیز اظهار کرد: تاکنون تیم‌های قرارگاه رعد خاتم‌الانبیا، دانشگاه آزاد، پتروشیمی، هیات اصفهان، شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه و آینده‌سازان 7 تیمی هستند که در لیگ حاضر خواهند بود. البته شرایط تیم شهرداری ارومیه به صورت قطعی برای حضور در لیگ مشخص نیست.

رییس سازمان لیگ در مورد آخرین زمان عقد قرارداد بازیکنان نیز گفت: بر اساس قانون تیم‌ها می‌توانند 12 بازیکن را برای حضور در رقابت‌ها انتخاب کنند و در نهایت هفته نخست دور برگشت آخرین موعد یارگیری تیم‌ها است.

ضرغام‌پور در پایان خاطرنشان کرد: 7 تیم حاضر در رقابت‌های لیگ به صورت دوره‌ای با یکدیگر دیدار و در نهایت 4 تیم به مرحله پلی‌آف راه پیدا می‌کنند و از بین این تیم‌ها، تیم اول با چهارم و تیم دوم با سوم مصاف خواهد کرد تا فینالیست‌ها مشخص شود.

منبع: سایت ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =