مدیر سیاست گذاری و توسعه مشمولین وظیفه معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات حمایتی برای دانشجویان و دانش آموزان مشمول خدمت سربازی خارج از کشور برای ادامه تحصیل در کشور خبر داد.
تصویب تسهیلات حمایتی مشمولان خدمت سربازی خارج از کشوربه گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز کیش، ناخدا یکم غلامرضا رحیمی پور در نشست روسای دانشگاه های جزیره کیش که با هدف بررسی زمینه های پذیرش دانش آموزان و دانشجویان ایرانی مقیم خارج در دانشگاه های مناطق آزاد برگزار شد، گفت: پردیس بین الملل کیش دانشگاه صنعتی شریف براساس مصوبه جدید می تواند اقدام به جذب دانشجویان و دانش آموزان مشمول خارج از کشور کند.
وی با اشاره به برنامه ریزی برای مشمولانی که سال ۹۶ برای تحصیل از کشور خارج شدند، گفت: ستاد کل، وزارت امور خارجه، وزارت علوم و وزارت بهداشت و درمان با تعاملی که داشته اند برای مشمولانی که سال ۹۶ از کشور خارج شده و حالا با مشکل نظام وظیفه روبرو هستند، مصوبه ای را به تصویب رساندند که این مشکل هر چه سریعتر حل شود.
ناخدا یکم غلامرضا رحیمی پور مدیر سیاست گذاری و توسعه مشمولین وظیفه معاونت نیروی انسانی ستادکل نیروهای مسلح گفت: جزئیات این طرح تا یک ماه آینده به دانشگاه ها اعلام می شود.
منبع: خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست + شانزده =