به گزارش اداره اجتماعی سازمان وظیفه عمومی ناجا ، با توجه به تدابیر فرمانده ناجا مبنی بر ارائه خدمات مضاعف و ايجاد تسهيلات لازم و تسريع در امور مشتاقان زيارت امام حسين(ع) این سازمان در اطلاعیه ای اعلام کرد : مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ برای خدمت رسانی بهتر به زائرین عتبات عالیات در اربعین حسینی و درخواست مجوز خروج از کشور آنان و رفاه بیشتر این دسته از عزیزان اقدام به افزایش ساعت ارائه خدمات خود در روزهای هفته از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 17 و در روز های پنجشنبه ( 28 آبان و 5 آذر ماه ) نیز از 8 صبح تا ساعت 14 می نماید.
این سازمان یاد آوری کرد : این گروه از مشمولان برای تسهیل و تسریع در انجام امور مربوط به مجوز خروج از کشور خود ، می بایست ابتدا با افتتاح حساب قرض الحسنه در یکی از شعبات بانک قوامین در سطح شهر اقدام و با همراه داشتن ودیعه به مبلغ 2 میلیون تومان باعث کاهش مدت زمان رسیدگی به فرآیند صدور مجوز مذکور شوند .

این اطلاعیه می افزاید : سربازان حین خدمت که درخواست سفر به عتبات عالیات را دارند می بایست به معاونت نیروی انسانی رده خدمتی خود مراجعه و مجوز خروج از کشور را اخذ نمایند و از رجوع به حوزه های وظیفه عمومی در سطح کشور خودداری کنند .
سازمان وظیفه عمومی ناجا به مشمولان زائر کربلای معلی تاکید کرد : با توجه به کثرت زائرین مشمول و رعایت حال آنان پس از بازگشت به کشور تا 15 روز فرصت دارند که به جهت استرداد ودیعه به حوزه های وظیفه عمومی در سطح کشور مراجعه نمایند .
شایان ذکر است : مشمولان ساکن شهر تهران فقط به مرکز وظیفه عمومی تهران بزرگ مراجعه نموده و مشمولان ساکن شرق و غرب استان تهران به مراکز وظیفه عمومی محل سکونت خود و در سایر استانها نیز به معاونت های وظیفه عمومی مرکز استان خود مراجعه نمایند .

منبع: سایت سازمان وظیفه عمومی ناجا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × 3 =