تاکید بر ارتقای کمی و کیفی جشنواره‌های ورزشی سرباز

 رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا نقش سربازان را در تامین امنیت کشور بی‌بدیل دانست و گفت: توجه به وضعیت سربازی و فراهم کردن امکانات برای ورزش و تربیت بدنی سربازان از اولویت‌های اصلی است.

سردار سید حمید صدر السادات در مراسم اختتامیه هفتمین دوره جشنواره ورزشی نیروهای مسلح که صبح امروز در ورزشگاه امام علی (ع) سپاه پاسداران برگزار شد، اظهار کرد: نظامیان کشورمان با دست خالی در برابر دشمن و قدرت‌های جهانی ایستادگی کردند و زمانی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید هیچ یک از قدرت‌ها باور نمی‌کردند که این انقلاب با اتکا به ارزش‌های اسلامی به پیروزی رسیده است. پس از آن در دوران هشت سال جنگ تحمیلی نیز مردم و رزمندگان با اتکا به همین ارزش‌های اسلامی در برابر رژیم صدام ایستادگی کرده و پیروز شدند.

صدرالسادات افزود: انقلاب با رهبری امام خمینی (ره) به پیروزی رسید و پس از ایشان نیز با رهبری مقام معظم رهبری مسیر خود را ادامه داد و روز به روز بر قدرت و شکوهش افزوده شد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به جشنواره ورزشی سربازان نیروهای مسلح اشاره کرد و گفت: برای چندمین سال است که این جشنواره به میزبانی نیروی انتظامی برگزار می‌شود. در این دوره از مسابقات 150 تیم مختلف از سربازان ناجا، سپاه پاسداران، ارتش جمهوری اسلامی و وزارت دفاع و … حضور داشتند.

 رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه اعضای این تیم‌ها در 19 رشته ورزشی به رقابت با یکدیگر پرداختند، خاطر نشان کرد: این مسابقات از اوایل مهرماه آغاز شده و امیدواریم همچنان ادامه یابد و در سال‌های آینده نیز شاهد بهبود کمی و کیفی آن باشیم.

 همچنین در این مراسم امیر اسماعیلی از فرماندهان ارتش به موضوع ورزش اشاره کرد و گفت: ورزشکاران ما زمانی که حاضر نمی‌شوند در مقابل ورزشکاران رژیم صهیونیستی به میدان روند، این یعنی اینکه ما آنها را حساب نمی‌کنیم.

 وی همچنین به 5000 شهید اهل ورزش اشاره کرد و گفت: ورزشکاران ما اگر مقام‌ هم کسب نکنند روحیه صبر را در جامعه ترویج می‌دهند.

اسماعیلی در بخش دیگری از سخنانش به جایگاه و اهمیت ویژه‌ای که سربازان در تامین امنیت کشور دارند اشاره کرد.

در این مراسم سردار منتظرالمهدی سخنگوی ناجا، سردار باران چشمه رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح و … نیز حضور داشتند.

همچنین در این مراسم از برگزیدگان رشته‌های ورزشی تیراندازی، جودو، کاراته، دارت، کشتی آزاد و فرنگی و … تقدیر شد.

منبع: ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هشت =