رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: باید نگاه به جایگاه سربازی یک نگاه سرمایه محور باشد چرا که سربازان به عنوان نسل جوانان جامعه یک سرمایه عظیم هستند و از این رو لازم است به گونه‌ای برنامه ریزی شود که سربازان بعد از پایان خدمت، به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همچنان خوش‌بین و به آینده خود امیدوارتر باشند.213654987.jpg

  حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در جمع فرماندهان و کارکنان پایور و وظیفه مرکز آموزش 04 بیرجند با اشاره به تأکید رهبر فرزانه انقلاب درخصوص توجه و تکریم سربازان اظهار کرد: همانگونه که معظم له نیز تأکید دارند، باید جایگاه سربازی که قشر اعظم آن را جوانان مومن و متعهد کشور در بر گرفته مورد توجه ویژه قرار داد چرا که همین جوانان آینده سازان میهمن اسلامی‌مان هستند.

 نماینده ولی فقیه در ارتش با بیان این که باید برای سربازان همان کاری را انجام دهیم که برای فرزندان خودمان انجام می‌دهیم، افزود: نحوه برخورد با سربازان وظیفه را باید به گونه‌ای برنامه ریزی کنیم که نسل جوان پس از پایان خدمت سربازی با خوش بینی به نظام و ارتش وارد جامعه شود.

 آل هاشم در ادامه ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج، فرهنگ و تفکر بسجی را نیاز امروز جامعه دانست و افزود: روحیه و تفکر بسجی می تواند جامعه را در برابر انواع تهدیدها و فتنه‌های دشمنان مصون نگاه دارد.

وی همچنین با تبریک فرارسیدن روز نیروی دریایی به کارکنان این نیروی راهبردی، گفت: دریا دلان نیروی دریایی ارتش امروز نیز همانند دوران دفاع مقدس حماسه می آفرینند و با اهتزاز پرچم ایران اسلامی در آب های بین المللی وآزاد، شجاعانه پیام صلح و اقتدار ایران اسلامی را به جهانیان مخابره می کنند.

 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش درادامه به اهمیت نماز در دین اسلام اشاره و تصریح کرد: این نماز است که انسان را از زشتی‌ها پاک نگاه می دارد و اعتقادات شما را قوی می‌کند.

 آل هاشم با بیان این که تمام موفقیت‌های بدست آمده توسط جوانان این مرز و بوم به برکت نماز و قرآن است، افزود: اگر شما با نماز مأنوس باشید دشمن نمی‌تواند به اهداف خودش برسد.

 وی با اشاره به تآکیدات مکرر رهبر فرزانه انقلاب در عرصه های گوناگون و متنوع فرهنگی تصریح کرد: دشمن سعی می کند با ترویج فرهنگ غرب در میان جوانان ما، اعتقادات و تعصبات آنان را بگیرد و ما باید به این مسئله توجه کافی داشته باشیم.

 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش در ادامه خطاب به جوانان و سربازان حاضر گفت: به دنبال علم بروید و آن را به روز کنید چرا که آینده کشور در دستان شما جوانان عزیز است.

 بر اساس این گزارش، با حضور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران صندوق قرض الحسنه مرکز آموزش 04 بیرجند نیز افتتاح شد.

 بازدید از امکان این پادگان و دیدار و گفت و گو با فرماندهان و سربازان مرکزآموزش 04 بیرجند از دیگر برنامه‌های حجت‌الاسلام آل هاشم بود.

منبع: سایت ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 9 =